Atrakcje - DJ NA WESELE Wodzirej Poprawiny Cena WESELA Oczepiny Muzyka

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Atrakcje

Wszystkie atrakcje na wesele

powinny odbywać się zgodnie z charmonogramem wesela, a nie tak że równolegle mamy się bawić i uczestniczyć w innych takich elementach. Wszystko trzeba skrzętnie zaplanować by nie kolidowało ze sobą. Te które zaproponuję moim Parom Młodym wynikającym z moich możliwości sprzętowych i organizacyjnych nie muszą być jedynymi. Wśród tych które się spotyka, mogę wymienić różnego rodzaju pokazy, najazd rycerzy czy górali z tatr, występy taneczne, pokaz ogni sztucznych, czy ogniste teatry. Nie wymieniłem tu wszystkich możliwości bo jest ich bez liku. Jednym z tańszych, a równie widowiskowych rozwiązań jest puszczenie lampionów lub balonów z życzeniami dla Pary Młodej. To wszystko zależy od Waszego budżetu jak i wymagań. Zorganizowanie tych dodatkowych elementów, mogę przejąć na siebie i wystąpić w dodatkowej cząstkowej roli Konsultanta Ślubnego. Wybiorę wśród oferujących takie dodatkowe usługi, tych wykonawców którzy zrobili na mnie profesjonalne i godne polecenia wrażenie.

Atrakcje na Wesele

Na setkach wesel widzę jak pracuje fotograf czy kamerzysta, a wbrew pozorom przykładowo ich zaangażowanie na moje hasło, że teraz będę robił konkurs jest diametralnie różne. Są tacy którzy stwierdzą: "mam już tyle że nie wiem kiedy to obrobię" i tych nie polecę. Ale na szczęście, są też tacy którzy wręcz nawet nie poproszą o minutę pauzy, by zdążyli się czegoś bezalkoholowego napić i natychmiast ruszą przygotować sprzęt do dalszej pracy - tych cenię najbardziej i zawsze możecie zapytać jaki jest ich ranking w moich oczach. Wynika to z tego, że bardzo poważnie traktuję swoje zadanie i jeżeli wszyscy wokoło tak je potraktują to nie będziecie mieli powodów do zmartwień, a Wasze wesele przejdzie do historii jako najbardziej udane w obu rodzinach.

Pierwszy Taniec w chmurach

Ostatnio modnym staje się taniec w chmurach. Za to wszyscy oferujący tę usługę nie wspominają jak
restrykcyjny jest sposób jego przygotowania. Żadnych nawiewów i klimatyzacji, o przeciągach nie wspomnę. Dzieci biegające jak to jest w ich naturze wykluczone ... itp. Ale dla chcącego nic trudnego. Tyle żeby zapewnić efekt "na bogato" potrzeba sprzętu za kilkadziesiąt tysięcy złotych, a jego wynajęcie też kosztuje. Na rynku są urządzenia od 500,- zł, ale nadają się wyłacznie na prywatkę w kawalerce. Nie, nie zniechęcam, w końcu to Wy zdecydujecie jaką oprawę chcecie mieć. Ale ważne jest żeby, każdy zdawał sobie sprawę, że nie wszystko jest tak proste i co za tym idzie tanie.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego