1 Taniec - DJ NA WESELE Wodzirej Poprawiny Cena WESELA Oczepiny Muzyka

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

1 Taniec

Pierwszy Taniec i DJ na Wesele

Tak, to ten moment w którym trzeba rozpocząć WESELE. Pierwszy Taniec to przywilej należący do Pary Młodej, a jak to z przywilejami bywa, trzeba go dobrze wykorzystać.

Pierwszy Taniec rozpoczyna zabawę taneczną

Ten fakt pozwala mi by umiejętnie doprowadzić do sytuacji w której wszyscy goście dołączają do Pary Młodej już w drugim utworze. Mam wiele narzędzi aby ten moment Wam ułatwić. Wybierając utwór na swój wspólny Pierwszy Taniec pomyślcie o piosence którą lubicie i raczej żeby była o miłości. Najlepiej jest jak jej tempo nie odbiega od waszych umiejętności tanecznych. A gdy ich nie ma to ...   Ale o tym będzie dalej.

Jak wybrać piosenke na Pierwszy Taniec

Najlepiej jak w spokojnym utworze okazujecie sobie wzajemnie, gestami uczucia które was łączą. Jest to odbierane bardzo pozytywnie przez zaproszonych.

W innym wypadku robimy taniec z niespodzianką

gdzie wcześniej wykonuję dla was mix który się składa z dwóch lub więcej piosenek i tak np. Zabiorę Cię nagle przeradza się w ostatnie 20 sekund Twista czy nawet Bałkanicę. Oczywiście można zrobić miksa gdzie opisujemy życie małżeńskie, wykorzystując słowa wielu piosenek. Dotychczas zrobiłem już chyba z setkę takich miksów, które na twarzach gości weselnych wywoływały wyraz zachwytu. Dość dobrym rozwiązaniem jest też szkoła tańca, lecz niestety z samego założenia działają one w dość ograniczony sposób. W krótkim czasie instruktorzy próbują nauczyć pary tańczyć np. Walca. Czyli zasadniczo jednego układu. A tymczasem na weselu wychodzi to jak utykanie na szczudłach. Tak niestety często to się kończy.

Szkoły Tańca

Mam apel do wszystkich instruktorów tańca, nie narzucajcie Młodym skomplikowanych tanecznie utworów, bo będzie kolejna klapa. Zawodowi tancerze poświęcają lata na opanowanie tej sztuki, więc nie oczekujcie że na kilku lekcjach opanujecie warsztat tancerza. Ale mimo wszystko warto, bo oboje oswajacie się ze sobą i w trakcie wesela czujecie się w tańcu swobodniejsi. Jest też ważna zasada : "Jak nie ma młodych na parkiecie, to goście też chętnie z niego uciekają". Spotkałem się też z pomysłami Par Młodych które zaraz po wejściu na salę chciały tańczyć swój pierwszy taniec. Fatalny pomysł! Z prostej przyczyny, po wejściu czeka nas toast oraz wszyscy są głodni i spragnieni, a tu tymczasem w tym chaosie organizacyjnym, czasem nawet w płaszczach i zajętymi rękami mamy uczestniczyć w uroczystym otwarciu zabawy. Na szczęście takich sytuacji jest mało i oby nie było wcale.

Pierwszy Taniec Państwa Młodych rozpoczynamy po obiedzie :)

Wtedy też wszyscy wręcz czekają na początek zabawy do rana.

 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego